Natychmiastowy i trwały sposób, aby ODKRYĆ I NA ZAWSZE POZBYĆ SIĘ bolesnych, trudnych, nieuświadomionych wzorców i schematów, które blokują Ci dostęp do MIŁOŚCI.

Aby stać się najważniejszą, kochaną i uwielbianą, cudem.

" Bolesne Wzorce Miłości" to powód dla których możesz być narażona na tworzenie i trwanie w tzw. nierównych relacjach.

Czyli takich, # gdzie Ty dajesz więcej od siebie, # on pojawia się i znika, # jest uwikłany w inne sprawy, #TY możesz być na ostatnim miejscu w jego życiu, # nie wiesz w pełni na czym stoisz w tym związku, #jego czyny i słowa to dwie odległe planety.

I to one zarządzają Twoim związkiem, a nie miłość.

# A poznasz je po tym, że w relacji z NIM zamiast spokoju, harmonii, miłości zaznajesz więcej bólu, tęsknoty, poczucia NIEPEWNOŚCI, EMOCJONALNYCH HUŚTAWEK. A Ty tkwisz w zawieszeniu " zaczarowana bolesnymi wzorcami miłości."

Kiedy je świadomie zidentyfikujesz, uwolnisz swoje wzorce i programy, a potem zamienisz na ZDROWE WZORCE MIŁOŚCI. i CO KLUCZOWE, zbudujesz KONCEPT SIEBIE JAKO KOBIETY KOCHANEJ, WYBRANEJ, JEDYNEJ BOGINI łatwo Ci będzie zmienić zasady nierównej gry, i wykreować miłość, jakiej jesteś warta.

KONCEPT BOGINI JEST ROZWIĄZANIEM ....

WYSTARCZY NA TO 21 DNI.

Obejrzyj to video i poznaj 3 kluczowe bolesne wzorce, które mogą być Twoim udziałem. A potem dołącz do pełnego Kursu.

Cena tego kursu+ ebooki na tej stronie to 67 zł  zamiast ̶42̶9̶ ̶z̶ł̶ ̶

Dostęp aż na 13 miesięcy. Abyś mogła zrobić go dokładnie. 

.

Te, które już tu są mówią, że

Jeśli teraz

 1. Jesteś w cyklu ZRYWANIE-CZEKANIE-POWRÓT-ZRYWANIE. I przez tę sytuację czujesz się wydrenowana z energii.
 1. Sama nie wiesz, na czym stoisz. Nie jesteś pewna, czy chcesz dalej z nim być, czy odejść.
 2. Zatrzymałaś się życiu- oglądając się na niego i licząc na jego zmianę, konkretne deklaracje.

I widzisz, jak „ przestajesz być w pełni sobą”.

 1. A może jesteś tą kobietą, która go świetnie wspiera i terapeutyzuje, ale niewiele dostaje w zamian?
 2. Masz poczucie, że ty dajesz z siebie więcej w tej relacji, a otrzymujesz niewielki procent tego, czego pragniesz jako kobieta.
 3. Stawiasz granice, ale on je i tak przekracza.
 4. Analizujesz jego zachowanie, starasz się zrozumieć powody i motywy tych zachowań, ale niewiele to zmienia w waszej relacji.
 5. Masz intencje zrobić coś konstruktywnego, żeby wreszcie sprawy potoczyły się do przodu, ale nie wiesz dokładnie co by to miało być.
 6. Jesteś po rozstaniu, ale ciągle cierpisz, a w Twojej głowie dominują NATRĘTNE MYŚLI o nim.
 7. Jesteś wolna i chciałabyś być w zdrowej relacji, ale boisz się zaangażować ponownie, bo miłość kojarzy Cię się raczej z odrzuceniem, trudem, osamotnieniem. A nie z radością, bezpieczeństwem czy spokojem.

To "Odczaruj Bolesne Wzorce Miłości" jest dla Ciebie

Jak Odczaruj Bolesne Wzorce Miłości zadziała dla Ciebie?

PROCES Odczaruj Bolesne Wzorce Miłości działa na każdym etapie Twojej relacji. Czy jesteś w trakcie nierównej relacji, czy też zastanawiasz Cię co dalej, albo jesteś po zakończeniu, ale nadal w Tobie dużo smutku, bólu, lęku i tęsknoty. A Ty próbowałaś już różnych metod i rozwiązań.

Jest tak, ponieważ proces odczaruj bolesne wzorce miłości łączy dogłębne odkrycie i uwolnienie tego co stare, i jednocześnie zapewnia Ci metody dotarcia do tego czego chcesz miłości.

Bo jeśli ciągle skupiłaś się na odkrywaniu powodów, szukaniu przyczyn, większej świadomości problemu swojego. Ale nikt Ci nie pokazał jak i na co ma być DOKŁADNIE inaczej w tej relacji. Co ma DOKŁADNIE być inaczej w Tobie.

To być może trudno wyobrazić sobie w pełni, jak to jest to jest być kochaną, szanowana, jedyną. I tę lukę a raczej gigantyczne oszustwo ( że analiza i dociekanie dlaczego coś naprawdę zmienia), niweluje proces ODCZARUJ BOLESNE WZORCE MIŁOŚCI. Bo ODCZARUJ BOLESNE WZORCE MIŁOŚCI daje Ci bardzo konkretne “ narzędzia. ONE SKUPIJA SIE NA KREOWANIU TWOJEJ WIZJI SIEBIE, NOWYCH WZORCÓW dzięki którym wreszcie wyzwolisz w sobie Boginię i staniesz się tym, czego pragniesz. .

Ale to dopiero początek...

PROCES Odczaruj Bolesne Wzorce Miłości pomoże wtedy, gdy przez cały czas przyciągasz niewłaściwych mężczyzn i nie masz pojęcia dlaczego tak się dzieje.

Jeśli teraz nieustannie przyciągasz "NIEWYSTARCZAJĄCYCH" mężczyzn, i to jest teraz twoja rzeczywistość. Nawet jeśli wykonałaś już tak wiele pracy nad sobą, "brutalna prawda" jest taka, że bolesne wzorce miłości są nadal aktywne.

DZIĘKI ZROBIENIU PO KOLEI PROCESÓW ZAWARTYCH W ODCZARUJ BOLESNE WZORCE MIŁOŚCI łatwiej zaczniesz przyciągać wysokiej jakości mężczyzn.

Będziesz realnie w stanie wymagać od nich wyższej jakości i mieć wyższe standardy.
Bez lęku, że on się odsunie, nie da rady, ucieknie. Nie będziesz już dłużej godzić się na mniej niż to, na co zasługujesz, tkwiąc w czyśćcu związku, w którym nic się nie dzieje.

Poczujesz pewność siebie, wysoką samoocenę i siłę, wiedząc, że nie akceptujesz już takich rzeczy, jak jego znikanie i ponowne pojawianie się lub łamanie obietnic.

Pewnie Twoje w sercu pytanie brzmi: Jak mogę być dla niego jedyna i najważniejsza?

A z drugiej strony bolesne wzorce miłości skutecznie sabotują Twój pełen dostęp do relacji jakiej naprawdę pragniesz.

Bycie ważną dla mężczyzny, bycie jego priorytetem, to Twoja naturalna potrzeba i prawo. I na tym polega zdrowa zdrowa relacja.

Ale Twoje bolesne wzorce bronią ci dostępu do tej zdrowej energii męskiej i zdrowej energii związku. Jeśli kochasz go i jednocześnie cierpisz i jest Ci trudno, to oznacza, że ta sytuacja domaga się uwagi i rozwiązania. Powodem SĄ przeciwstawne uczucia: miłości i cierpienia W TOBIE SAMEJ.

I jeśli zadajesz to pytanie to oznacza, że SAMA NIE CZUJESZ SIE PEWNIE, I BYC MOŻE NIE JESTEŚ DLA SIEBIE WAŻNA. I właśnie dlatego bardzo mocno zajmujemy się uzdrowieniem i uwolnieniem tego paradoksu. Tak, abyś była kochana NA PEWNO.

Poczujesz pewność siebie, POSTAWISZ SIEBIE JAKO NAJWAŻNIEJSZĄ , A ON NIE BĘDZIE MIAŁ WYJŚCIa, JAK TYLKO SIĘ DO TEGO DOPASOWAĆ.

A co najlepszego...

PIERWSZE EFEKTY ZOBACZYSZ JUŻ PO GODZINIE

Bowiem połączysz swoje intencje do zmiany z odkryciem, uwolnieniem, a nade wszystko ukierunkowaniem siebie na KONCEPT BOGINI. Twój wybór, poczucie mocy.

Po godzinie, po pierwszym procesie zaczniesz widzieć swoją sytuację w innym, zdrowym świetle. A to otwiera drzwi do doświadczania relacji, takiej jakiej pragniesz najbardziej.

Zatem kończysz tu i teraz zastanawianie się “co jest powodem, dlaczego tak mi sie dzieje, CO ZROBIĆ, ŻEBY ON, dlaczego to mi się powtarza, dlaczego on tak się zachowuje… Bo to te myśli powodują, że nie widzisz rezultatu, a zamiast tego pogłębiasz swój ból, niepewność, niemoc.

I pierwsze proste procesy, jak choćby afirmacje, zaczną rezonować z Twoim nowym założeniem. I je wzmacniać. W ciągu godziny możesz zacząć inaczej postrzegać całą sytuację, aby jak najszybciej zacząć doświadczać życia, jakiego pragniesz. Przestaniesz tracić dni, tygodnie a nawet miesiące, próbując wymyślić pierwsze kroki, które musisz podjąć. Zamiast tego poczujesz jasność i nadzieję, wiedząc, że szybko zmierzasz we właściwym kierunku.

Teraz możesz dołączyć do ODCZARUJ BOLESNE WZORCE MIŁOŚCI

#1

Aby, po pierwsze - ustalić dokładnie, dlaczego tak przywierasz do sytuacji, emocji i zachowań, które oddalają Cię od miłości, jakiej jesteś warta?

#2

Po drugie- sprawdzić, w jaki sposób Twoje myśli, emocje, zachowania napędzają nierówne relacje, zamiast je uzdrawiać.

#3

Po trzecie - w wyniku tego rozpoznania, zmienić je świadomie i trwale. Aby od teraz działały tylko na Twoją korzyść.

#4

Po czwarte-aby w efekcie wszelkie Bolesne Wzorce Miłości odpadły od Ciebie raz na zawsze. A ich miejsce zajęły Moce Bogini.

W zaledwie 14 dni.

Cena tego kursu+ ebooki na tej stronie to 67 zł  zamiast ̶42̶9̶ ̶z̶ł̶ ̶

.

Zobacz co konkretnie pomoże Ci odczarować bolesne wzorce miłości

 1. 30 ślepych punktów —precyzyjnie zidentyfikuj, które z nich blokują Ci dostęp do zdrowej relacjilekcje VIDEO i ebook. 

Identyfikacja i nazwanie trudnych i bolesnych  wzorców po imieniu to początek zyskiwania świadomości Bogini i  1 szy ISTOTNY krok do transformacji.

Gdy zagłębisz się w ten proces, zdasz sobie sprawę, jak wiele z Twoich programów nadal sabotuje Twoja miłość. Mimo, że tak wielu rzeczy jesteś świadoma. 

Ale robisz to właśnie po to, aby  OSTATECZNIE  wyrwać się ze szponów nierównych relacji. 

 1. SERCE CAŁEGO KURSU 4 ETAPOWY PROCES. Zamień ŚLEPE PUNKTY NA MOCE BOGINI

Sama wiedza i zrozumienie bolesnych wzorców to początek.

W tym unikatowym i pełnym 4 etapowym  procesie

1.Zidentyfikujesz  dokładnie, dlaczego tak przywierasz do sytuacji, emocji i zachowań, które oddalają Cię od miłości, jakiej jesteś warta?

2. Zobaczysz, jak Twoje  myśli i emocje “powielają i napędzają” powtarzające się Nierówne relacje i trudne sytuacje. 

3.A potem zaczniesz zmieniać świadomie emocje i myśli, tak, że od  teraz  zaczną TYLKO  na Twoją korzyść.  

4. I zakończysz to decyzją, jakie bolesne wzorce mają od Ciebie DEFINITYWNIE ODPAŚĆ.  A Ty zaczniesz budować zdrowy, NOWY KONCEPT SIEBIE. 

Od tego momentu, zamiast cierpieć, zastanawiać się, dokąd to zmierza, co ze mną jest nie tak, co dalej, Ty będziesz wiedzieć kim jesteś, czego chcesz, i czuć swoją kobiecą moc. 

3. Ukryci sabotażyści- dlaczego powtarzasz te same historie i co zrobić w zamian? lekcja wideo.

Zidentyfikujesz, w jaki sposób twoja podświadomość sabotuje TWOJE ŚWIADOME CHĘCI DO ZMIANY SWOJEJ SYTUACJI.

Bo często jest tak, że wiesz, że to wszystko Ci nie służy, przeszkadza, ale jakoś magicznie w tym trwasz. 

Tu zidentyfikujesz dlaczego tak się dzieje, aby potem uwolnić się z tych auto sabotażystów. 

5. 8-godzinna afirmacja z podkładem fal theta – „USTANÓW MOC BOGINI”.

Słuchaj tych afirmacji w nocy, podczas snu, 

Abyś szybko i łatwo przeprogramowała bolesne wzorce miłości, które tkwią w Twojej podświadomości, bo to WŁAŚNIE NIE POZWALA CI BYĆ W RELACJI, KTÓREJ JESTEŚ WARTA.

  • Podczas snu zaprogramujesz swoje podświadome założenia i zaczniesz odzyskiwać energię do decyzji i działania jako kobieta Bogini.
  • Wyobraź sobie, że kiedy on zachowuje się niezgodnie z tym, co jest godne Ciebie, Ty bez lęku, a z głęboką pewnością mówisz, co Ci odpowiada, czego nie chcesz. I tym emanujesz w swojej energii.
  • Ustanawiasz moc Bogini.

7. Afirmacje Bogini —  lista ponad 200 zdań zmieniających Twoje podświadome dialogi wewnętrzne, wzorce i schematy myślenia.

Lista ponad 200 zdań, z których sama możesz złożyć swoją  osobistą WIELKĄ AFIRMACJĘ. 

Zdania mocy podzieliłam na następujące ISTOTNE DLA TWOJEJ  NOWEJ KONCEPCJI SIEBIE  obszary:

 1. Wartość 
 2. Zaufanie
 3. Pewność
 4. Prawo do… 
 5. Moc
 6. Atrakcyjność
 7. Decyzje
 8. Dobrostan
 9. Kreacja/manifestacja
 10. Związki/miłość

 

Dzięki temu sam dla siebie ZACZNIESZ PO SWOJEMU TWORZYĆ NOWY KONCEPT SIEBIE I  ubierzesz to w pełne mocy, soczyste, wysokoenergetyczne zdania. Bo tym jesteś, tym się staniesz.

ZRÓB SWÓJ PIERWSZY KROK, ABY ODCZAROWAĆ BOLESNE WZORCE MIŁOŚCI.
KROK WOLNY OD RYZYKA.
ZA TO KIERUJĄCY CIĘ DO ZDROWEJ, DOBREJ, SPEŁNIONEJ RELACJI.

RYZYKO?

1. Jest takie, że zaczniesz widzieć siebie i relacje w zupełnie nowym świetle, które przebudza do zmiany w sobie, zadbania o siebie, postawienia siebie na pierwszym miejscu.

2. Finansowe? – masz gwarancję.

14 dni gwarancji. 

Czyli, de facto, kupujesz teraz za ułamek wartości i decydujesz ostatecznie po 14 dniach.

Jak działa gwarancja?

Jeśli zrobisz dokładnie procesy zawarte w tym kursie

i nic to nie zmieni i nie poruszy w Tobie,

to zwrócę Ci to, co inwestujesz w ten kurs.

 

Tylko na tej stronie możesz go mieć za 67 zł.

Cena tego kursu po wyjściu ze strony kursu to 429 zł.

.

Co piszą o pracy ze mną uczestniczki moich procesów online?

O mnie — Joanna Grabska

Pracując z kobietami w nierównych relacjach — kochanki, zdradzone, trudne i pogmatwane związki, zauważyłam 3 wspólne mianowniki tych sytuacji.

 1. Kobieta z zewnątrz mądra, ogarnięta, a relacje dalekie od tego, czego pragnie.
 2. Kręcenie się wokół poszukiwania powodów, a brak KONKRETNEJ WIZJI SIEBIE — jako szczęśliwej kobiety.
 3. Fiksacja na nim, ”siłowa” zmiana jego, analizowanie jego, zaniedbywanie patrzenia na siebie.

Ten powtarzalny schemat spowodował, że łącząc moje umiejętności pracy duchowej, wglądu, 25-letnie doświadczenie, z moim kompetencjami trenera i konsultanta biznesu, stworzyłam FORMUŁĘ 5 KLUCZY, która wychodzi poza: „jestem świadoma problemu”, przyglądam się swoim traumom”, wiem, skąd mi się to wzięło”.

Zauważyłam, że nikt nie proponuje Ci, co dalej zrobić, jak dalej kreować swoje życie po terapii, warsztacie, kursie.

Uświadamiasz sobie i „uwalniasz programy”, a potem po czasie wchodzisz to samo. 

Dlatego opracowałam skuteczną i sprawdzoną na setkach moich klientek formułę, dzięki której:

 • Masz raz na zawsze i trwale być w miejscu, jakiego pragniesz.
 • Zaczniesz żyć jak Bogini, zamiast wiecznie szukać odpowiedzi, kolejnych metod i procesów.

Dlaczego warto dać się poprowadzić tą ścieżką przeze mnie?

Gdybym wtedy miała te narzędzia, którymi dzisiaj pracuję, a nie "wiedziała więcej i głębiej", chodząc na różne terapie warsztaty, metody, to znacznie szybciej bym doszła do tej mocy, którą mam dzisiaj.

Coach biznesowy, trener biznesu, terapie duchowe.

I także uwikłana kiedyś w nierówne relacje – delikatnie mówiąc. 

Sprawę znam od podszewki. I moje wykształcenie, wiedza i praca duchowa – NIE UCHRONIŁY MNIE PRZED DOŚWIADCZENIEM. 

Za to pozwoliły z tego doświadczenia wziąć ogromną lekcję i rozwój. 

Moja wiedza pomogła mi i zaczęłam pomagać już ponad 50000 osobom w uwikłaniu.

A dzięki moim kompetencjom i połączeniu umiejętności coachingowych z metodami duchowymi, moim nastawieniem na Twój rezultat, możesz być pewna, że realnie pomoże i Tobie. 

To, co publikuję na kanale YouTube w temacie rozplątania uwikłanych relacji – dotarło już do ponad 600 TYSIĘCY OSÓB. 

SKORZYSTAJ Z MOJEGO DOŚWIADCZENIA, WIEDZY I KOMPETENCJI, zamiast samej odkrywać w koło, wyważać otwarte drzwi, szukać i z przypadkowych skrawków porad, wiedzy składać swoje zmiany. 

Tu już byłaś. 

MIŁOŚĆ I SZACUNEK DO SIEBIE, POCZUCIE WEWNĘTRZNEJ GODNOŚCI, BOSKOŚCI, ZDROWA KOBIECOŚĆ — TO FUNDAMENTY.

Jeśli zrozumiesz, uszanujesz i uwolnisz swoje programy i wzorce na poziomie duszy, emocji, ciała, to wtedy odkryjesz swoją miłość, godność, radość.

I to odkrycie, i nowa, zdrowa wibracja da Ci inną energię, inną kreację rzeczywistości.

Da Ci moc na decyzje, które wzbogacają Twoje życie, emocje, ducha, a nie dewastują, rujnują i osłabiają. 

W jakiejkolwiek roli jesteś. Bo każda z nich jest ciężka.

Wiem, że tylko poprzez uznanie, uszanowanie i obdarzenie uwagą tego, co trudne, zamknięte, zamrożone, w ukryciu, tajemnicy, zaprzeczeniu, możesz w pełni i ostatecznie rozwiązać swoje trudne sprawy.