Czy należysz do kobiet narażonych na zdradę?

Czy należysz do kobiet narażonych na zdradę ?

JAK PROWOKUJESZ ZDRADĘ, NAWET O TYM NIE WIEDZĄC?

Jest taka grupa kobiet.

Jest taka grupa kobiet, które mają takie schematy i wzorce rodowe, karmiczne, społeczne, które doprowadzają do sytuacji zdrady. 

1. KOBIETA, KTÓRA JEST BARDZIEJ RODZICEM DLA SWOJEGO PARTNERA. MA GO ZA CHŁOPCA. POTRZEBUJE NIM ZARZĄDZAĆ, KONTROLOWAĆ. DECYZJE NALEŻĄ DO NIEJ.

2.Kobieta z pogardą, często nieuświadomioną do męskiego.  Bo za tą pogardą wielki ból i strata. Pogarda to tylko maska  zdradzanych. 
Ale w tu i teraz przejawią się: 

– uprzedmiatawianiem mężczyzny i relacji. Np.» Ona mi go odebrała «, Ona mi go zawłaszczyła. Odebrać można rzeczy, przewłaszczyć można mienie, a nie żywą istotę. Tak, języki oddaje nasze głębokie nieświadome często podejście do siebie i innych.

  • Pogarda wobec wyrażona obwinieniem kochanki za rozpad relacji. To odebranie mężczyźnie jego podmiotowości, woli, podmiotowości. Uznanie go za bezwolnego, bezmyślnego stwora.
  • Pogarda wyrażona w sposobie opisu mężczyzn jako słabszych, głupszych, takich, których trzeba nauczać, tresować, pilnować.
  • Pogarda wyrażona w przekazach rodzinnych, dotyczących dominującej roli kobiet, które dawały radę przy tych słabych i głupich mężczyznach.
3.Wzorzec wprost- kiedy matka wszystkim zarządza, ojciec potulny i podporządkowany i nieobecny.

4.Kobieta, której nie ma sercem w relacji. Jest przyzwyczajenie, że tak jest, i tak pozostanie. Dla której związek to stały element układanki jej wg jej planu.

5.Kobieta, która wchodzi w związek z intencją planu: co jak ma być, ona wie, „rodzina i zasady”, moje zasady.

6.kobieta, która kontroluje, uznaje, że mężczyzna nie da rady, ona musi za niego myśleć, organizować. Też matka. A pod potrzebą kontroli ukryta jest przestraszona mała dziewczynka, która bardzo potrzebuje miłości i uznania.

7.Kobieta, która za szybko była dorosła. Była rodzicem swoich rodziców. Często jest najstarsza z rodzeństwa, którym się opiekowała. Albo za wcześniej była dorosła, dojrzała, odpowiedzialna. Taka co młodsze rodzeństwo ogarniała, matkę pogubiona albo tatę alkoholika. Różnie. Zawsze za dorosła, zadania ponad miarę na jej wiek.

8.Kobieta, która nie stoi w zdrowym kobiecym. Podświadomie stawia macierzyństwo ponad partnerstwo. Nie daje im tych samych praw. Program matka Polka.

9.Kobieta pozamykana seksualnie.

10.Kobieta dziewczynka. Która w partnerze widzi ojca. Ta sama częściej zdradza, bo dorasta i szuka mężczyzny.

11.Kobieta, która bardzo stoi w męskiej sile. Zaradna, przedsiębiorcza, niepokazująca swojej słabości.

Wiem, że nie robisz tego celowo. I możesz mieć poczucie krzywdy, słusznie.  A piszę to po to, aby łatwiej nam było zrozumieć siebie i wyjść do swojej kobiecej energii. 

zdradzona żona obudzona wreszcie

Zdradzona żona, obudzona wreszcie

Zdradzona żona, obudzona wreszcie. ZDRADZONA WRESZCIE, OBUDZONA WRESZCIE. Zadzwoniła. Zimowy wieczór. Zdradzona żona. Musisz mi pomóc, to znaczy potrzebuję przyjechać do Ciebie na sesję. I ma

Read More »
kochanka co dała za dużo

Kochanka co dała za dużo

Kochanka co dała za dużo. Żyje z „workiem foliowym na głowie”. Kochanka, co daje za dużo, umiera powoli. Co dzieje się z Twoją energią życiową?

Read More »