Dziękuję za zapis na Akademię Rubin. Po dokonaniu płatności powinien przyjść link aktywacyjny do platformy kursowej.

Jeśli nie doszedł, napisz na kontakt@projektbogini.pl
Co mówią uczestniczki poprzednich edycji?

choose your image

Ewa

Ostatnie procesy wpłynęły na mnie bardzo pozytywnie, czuję duży spokój, dużo rzeczy wyczyściło się we mnie. Jestem w szoku, że tyle emocji puściło. W tym tygodniu robiłam 6 i 7 moduł. 

Co ciekawe, procesy w tych modułach za bardzo mnie już nie dotykają bo przestałam czuć ból, tęsknotę, cierpienie, przestałam czekać. 

Nawet nie wiem jak teraz podchodzić do niektórych procesów bo przestałam utożsamiać się z trudnymi uczuciami i emocjami. Tak jakbym odkleiła się od przeszłości. 


Chciałam jeszcze opowiedzieć o jednym ustawieniu z modułu 7, w którym miałam wejść w rolę męskiej energii a krzesło przede mną było mną w silnej kobiecej energii. 


Byłam w roli tego mężczyzny, z którym przez 13 lat była w takiej nieokreślonej relacji i ku mojemu zaskoczeniu, jak weszłam w jego energię to rozpłakałam się tzn. on się rozpłakał jak poczuł moją moc. 


Był ze mnie dumny - to poczułam. Byłam w szoku, bo autentycznie płakałam będąc w jego energii. W tym tygodniu to mnie zaskoczyło. Dziwne - pomyślałam.ANNA 

Pani Joanno! Zdarzyła się dla mnie rzecz niesamowita - jeszcze 3 tygodnie temu pisałam w tygodniówce o mężczyźnie, który wraca, ale zagaduje słowami, które do niczego nie prowadzą. Nie odpisywałam mu, aż w końcu zaczął pisać w innym tonie - czy możemy porozmawiać i że chciałby ze mną iść na randkę. Zabrzmiało to bardziej sensownie, więc umówiliśmy się i powiedział, że CHCE SIĘ ZE MNĄ SPOTYKAĆ! A to właśnie na kursie zauważyłam historię, którą sobie powtarzałam ("on mnie nie chce") i zaczęłam przeafirmowywać na "jestem chciana, jestem wybrana"! Od tamtego spotkania byliśmy na drugiej randce - restauracja, spacer, odwiózł mnie - czyli tak jak według mnie powinno to wyglądać! Chcę teraz na spokojnie popatrzyć czy czyny pójdą za słowami i utrwalam swoją nową koncepcję siebie, jednak czasem nawraca mi lęk, że on odpukać np odwoła spotkanie (mimo, że głównie o nim myślę dobrze i o naszej relacji, ale tak zdarzało się wcześniej z odwoływaniem, stąd się to pojawia) i tu moje pytanie - jak sobie z tymi obawami radzić? Zrobiłam proces pożegnania starej relacji. Ogólnie to troszkę się boję czy jestem w pełni przygotowana, bo nie zdążyłam zrobić całego kursu, ale mówię sobie, że nie trzeba być całkowicie doskonałą, a i tak mam już niechęć do nawracania nawet do starych odczuć i myślenia (już mi to nie rezonuje). Dziękuję Pani! Już wcześniej afirmowałam, ale ten kurs to jest dokładnie to czego mi jeszcze brakowało. Widocznie tak miało być

Przerobiłam 1 moduł 3 razy. Po 1 zaczęły dziać się cuda. Chciałam przerobić natychmiast wszystko, ale zatrzymałam się i zaczęłam od nowa. Dieta mentalna jest cudownym narzędziem. Afirmowałam obfitość finansową do tego stopnia, że jak była loteria i zapragnęłam mieć te pieniądzie to je dostałam. 


To było tak cudowne, że aż się popłakałam. A popłakałam się dlatego, że wcześnie nie wiedziałam, że to ja kreuje swoje życie. Wcześniej wszyscy dookoła wiedzieli co POWINNAM. Zawsze szłam pod prąd, ale przychodziły chwilę kiedy myślałam, że jak nie złamę się i nie poddam to niczego nie osiągnę. Niska samoocena i presja rodziny i społeczeństwa stawiała mnie "kobietę" do roli podrzędnej istoty. Związki były udane do pierwszych 3 miesięcy kiedy facet był mną oczarowany potem, żeby go "nie stracić" za każdym razem dogadzałam mu gotując, sprzątając, będąc nienagannie ubrana i sex na zawołanie pod jego potrzeby. To okropne. Czuję się szczęśliwa. Czekam co przyniesie mi 2 moduł. Chcę wiedzieć kim jestem tak na 100 procent stojąc w prawdzie. Dziękuję za ten kurs. nie mam pytań może za tydzień.  • Czujesz jakbyś poruszała się po ruchomych piaskach w relacji? Im bardziej chcesz coś zrobić, tym bardziej się "zapadasz" i jest coraz gorzej? 
  • Wyczerpana ciągłą huśtawką emocjonalną w relacji
  • Wszystko dzieje się „na Twojej” energii i dawaniu od siebie za dużo? 
  • Masz dosyć zadawania sobie pytań: na czym stoję i dokąd to zmierza? 
  • On raz jest blisko, raz daleko, raz ciepło/raz zimno? 
  • Tkwisz w bólu i samotności po zakończeniu nierównej relacji? I przyznaj, czekasz, aż on…? 

Joanna Grabska

Pomagam kobietom w nierównych relacjach wyjść z pułapki: EMOCJONALNEGO ROLLERCOASTERA, TĘSKNOTY,  UNIESIEŃ, BÓLU I EUFORII,  NIEPEWNOŚCI, ROZSTAŃ, POWROTÓW, PUSTKI.

Aby odzyskały: własną energię, poczucie bezpieczeństwa, pewność siebie, radość i kierunek działania. A przede wszystkim... PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ, której po prostu JESTEŚ WARTA!

Copyright © joannagrabska. All Rights Reserved

Free Video Training

Access My Yoga Business Secrets Class Now

Enter your name and email to download this free video lesson

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close