Joanna Grabska

23 lat doświadczenia jak trener, coach, doradca biznesowy. Z dyplomem MBA, kursami Business Teacher za granicą. Ponad 25 tysięcy uczestników moich szkoleń i Projektów.

Szkolenia, coachingi w biznesie. Byłam i jestem skuteczna.
8 lat temu dotarło do mnie, ze w całej tej pracy z ludźmi czegoś brakuje.

Owszem, skutecznie uczę metod komunikacji, które potem wcale nie działały.

Bo były „technikami”.

Nie brały pod uwagę tego, co głębsze, ukryte, podświadome. W tym samym czasie w przeżywałam osobiste problemy. Nie wiedziałam jeszcze, jak powielam wzorce, niosę nieświadome programy, które mimo wiedzy i zrozumienia, ciągle pchają mnie w te same uwikłania. Też je miałam. Psychoterapie- wiele rozumiałam, ale nadal bolało i powielałam te same wzorce. Było zrozumienie, ale brakowało głębokiej wewnętrznie transformacji. Poszłam na warsztaty z ustawień, potem dwupunktu.  Poczułam to. 

I Zainteresowałam się połączeniem nauki i duchowości. Kwantowe techniki. Ustawienia systemowe jako wgląd w schematy rodzinne. Po kursie z Metody dwupunktowej i synchronizacji kwantowej, zaczęłam widzieć, odczytywać ludzkie serca, widzieć głęboko ukryte wzorce i schematy, mieć połączenie ze Źródłem.

Nie potrzebował żadnych fotografii, aby opisać jakąś osobę i jej aktualny stan. Potem sama prowadziłam warsztaty z technik kwantowych. I tak zaczęłam zgłębiać, szukać, łączyć to, co konkretne, pragmatyczne, z duchowym, mistycznym, intuicyjnym. Tak, aby pomóc osobom, z którymi pracuję w szybkich, dogłębnych, trwałych i PRAWDZIWYCH zmianach. 

Prawdziwych, bo opartych o Czyste Intencje i Zamiar Najwyższego dobra.

A praca dla osób uwikłanych, szczególnie kobiet – skąd to nagle?

Z mojej osobistej zmiany, którą przeszłam, znam. Wiem,  jak było przedtem, jak jest teraz, i co zrobiłam.  

7 lat temu, kiedy już jakiś czas zajmowałam się pracą duchową, technikami kwantowymi, prowadziłam warsztaty z Metody Dwupunktowej i jednocześnie szkolenia i Projekty dla firm. 

W ciągłym ruchu, pomocy innym, odkrywaniu nowych jasnowidzących umiejętności, nie widziałam siebie. 

Sprytna ucieczka od siebie w pomaganie i zaangażowanie w służbie innym, sprytna fasada. Mówili na mnie baba z jajami, zaradna, niezależna. Taka, co to pomoże, a jest silna i nie potrzebuje pomocy i wsparcia. 

Nawet kark mocny, ramiona jak do boju. I 7 lat temu, zaczęła się zmiana.

Od uderzenia. Które nokautuje. Kładzie na ziemię. Bo jest z czego wstać. 

Przyjechała do mnie przyjaciółka, która też zajmuje się ustawieniami systemowymi. 

Lipcowy wieczór, herbata, kolacja. Ja jej opowiadam o swoich ostatnich warsztatach, jak to ludzie się zmieniali, co się działo, jakie transformacje. Ona tak patrzy na mnie, nic nie mówi, tylko się mi przygląda. 

Po chwili mówi- wiesz co, a może ustawimy Cię z energią męską. Ok, pomyślałam. Ona weszła w tzw. reprezentacje energii męskiej, czyli jej osoba była, nazwijmy to symbolem męskiej energii. I stanęła naprzeciw mnie. Ja usiadłam na fotelu, po męsku, ręce za głowę, głowa odchylona do tyłu, noga na nogę w tzw., amerykańskiej czwórce. I pierwsza myśl,” co za dupek”, boi się.  

 

A ona, reprezentując ta energie, uciekła na balkon, tym bardziej potwierdzając moją tezę- dupek. 

Tak to się pokazało. 

Tak ja widziałam, i tak mnie widziano. Smutno mi się zrobiło. Bardzo nawet. Kurczę, to ja? No niestety tak. Czasem trzeba coś zobaczyć, dostać w pysk, zderzyć się ze ścianą, żeby się obudzić. I zadziało się. Zmieniłam się. Inaczej się czuję, wyglądam, co innego jest dla mnie ważne. I chcę, i czuję się upoważniona, poprzez to, co i jak sama przeszłam, pracować dla kobiet i mężczyzn, w kierunku szacunku, radości, bliskości, Szczerości, uczciwości i miłości. A sprawa uwikłania, obarczona bólem (prędzej, czy później) wstydem, tajemnicą- szczególnie domaga się miłości, uznania, szczerości. I konkretnych odżywczych, uwalniających rozwiązań

 

Moje przekonania, zgodnie z którymi pracuję.

 • Jestem za PRAWDĄ iżyciem z miłości, a nie poczucia winy, wstydu, obowiązku, wbrew sobie w każdej sferze życia.
  • Jesteś całością. Umysłem, duszą, ciałem. Uczucia z serca to prawdziwe i bezbłędne podpowiedzi
  • Naszymi wyborami i decyzjami we wszystkich obszarach życia kierują dwie siły-MIŁOŚĆ I STRACH.
  • Miłość to rodzaj energii, która rozciąga, otwiera, wysyła, zostaje, ofiarowuje, goi, decyzje podjęte z głębokiej MIŁOŚCI- są dobre dla Ciebie i innych w dłuższej perspektywie czasowej.
  • Strach kurczy, zamyka, wciąga, ucieka, chowa. Decyzje podjęte ze strachu (poczucie winy, wstyd, obawa przed osądem, oceną, wykluczeniem), dają życie w pozorach, wiecznej analizie, uzasadnianiu, lęku.
  • SKUPIAMY SIĘ NA ROZWIĄZYWANIU SPRAW, PRZYSZŁOŚCI, decyzjach, rezultatach.

Łączę w pracy metody

Ustawienia systemowe/ hellingerowskie, ustawienia archetypów, ustawienia aspektów Ciebie (przykładowo: szacunek, poczucie własnej wartości, wewnętrzne dziecko, archetypy kobiece/ męskie, energia kobieca w tobie, relacja ze zdrową energią męską).

Gdy trzeba poznać powody rodowe uwikłania. To ważny element pracy z ludźmi w procesie ich zmiany. Uwikłanie w trójkąt ma swoje umocowanie w wielu schematach rodowych.

I to uwikłanie- obecna Twoja sytuację ustawiamy najpierw, jako wyjściową.

Na przykład zdradzana bywa ta, co za szybko stała się dorosła, zdradza a mężczyzna, który nie dotarł do matki i w żonie oraz kochance ciągle szuka tego, co nie dostał od matki, a przez co nie mógł dotrzeć do męskiej siły, kochanka to często ratowniczka, albo reprezentująca dawną miłość taty… Różnie. Temu się przypatrujemy w indywidulanej pracy. To kluczowy element, pozwalający duszy odetchnąć, zrozumieć, i uwolnić.

Theta healing- kiedy trzeba zgłębić, dotrzeć i uwolnić programy i wzorce podświadomości, które często nie dotyczą wprost trójkąta zdrady, a poczucia wartości, bycia chcianym, akceptowanym, poczucia własnej bezwartościowości.
W obrębie pracy w theta healing ważne jest też sprawdzenie, czy Twoje fragmenty duszy i energii są gdzieś indziej niż u Ciebie. Dlaczego? Bo wtedy oddajesz swoją dyspozycję energią komuś innemu. A to nie jest korzystne dla Ciebie.

Poziomy świadomości i technika uwalniania w autorskim połączeniu 3 U – ujrzyj, uszanuj, uwolnij– kiedy trzeba skontaktować się ze wszystkimi emocjami, zbadać kluczowe emocje, poprzez które podejmujesz decyzje i działasz. Bo inne decyzje podejmiesz z poziomu miłości, a inne z poczucia winy i wstydu. Trudne wzorce emocjonalne wpływają na Twoją percepcję świata, percepcje siebie i Twoje postępowanie, kreacje twojej rzeczywistości. W sytuacji uwikłania, higiena i uzdrowienie emocji na głębokim poziomie pozwala na „przytomne” podejmowanie właściwych decyzji.
Wglądy intuicyjne- czytanie Twojego pola i duszy, kiedy szybko warto dotrzeć do sedna problemu.

Koherencje serca i umysłu, synchronizacja kwantowa, dwupunkt

Koherencje serca i umysłu, synchronizacja kwantowa, dwupunkt– kiedy warto połączyć się poprzez czystą Intencję z Polem wszelkich możliwości i zasilać swoja energia korzystny wariant rzeczywistości.

Biznesowe metody coachingowe i trenerskie- kiedy Twoim sprawom potrzeba nadać konkretny kierunek, podjąć decyzje i określić cele.