Zdrada i jej 3 oblicza
kochanka,
zdradzana,
zdradzający

Pomagam kobietom z sukcesem zawodowym, a uwikłanymi w trójkąt zdrady- kochankami i tymi po rozstaniu, WYJŚĆ Z PUŁAPKI EMOCJONALNEGO ROLLER COASTERA-TĘSKNOTY, BÓLU, EUFORII, NIEPEWNOŚCI, CZEKANIA, ROZSTAŃ- POWROTÓW, PUSTKI. Aby odzyskały własną energię, poczucie pewności, radość i kierunek działania.

projekt bogini

sięgnij wreszcie po miłość, której jesteś warta

3 etapy

.

3 ETAPY start 26 sierpnia

1 etap

bezpłatne live i mini warsztaty zoom od 26 sierpnia do 3 września 2021 - TU JESTEŚ TERAZ

.

3 etap

60 dni do twojego rezultatu- projekt bogini on line- twoje procesy

Zrób 1 szy ruch, Laserowy wgląd w Twoją sytuację-45 minut WNIKLIWEJ analizY

5 zaskakujących powodów

Zidentyfikujesz 5 kluczowych i NIEOCZYWISTYCH i ZASKAKUJĄCYCH powodów, które pchnęły Cię do sytuacji dalekiej od Twoich marzeń.

2. Co trudnego nawraca cały czas?

Uporządkujesz i zobaczysz wzorzec- powracających ciągle ( często mimo pracy ze sobą), trudnych emocji, sytuacji.

3. Jak to możesz rozwiązać?

W efekcie rozmowy wyklarujemy, jakie rozwiązania są dla Ciebie pomocne i jak mozesz zacząć pewne rzeczy zmieniać tu i teraz.

Wybierz swoją opcję

PRZEJDŹ  do kwestionariusza – LASEROWY WGLĄD W TWOJĄ SYTUACJĘ I SPRAWDŹ: 

 • CO JEST TWOIM  GŁÓWNYM PROBLEMEM? 
 • JAKIE PROBLEMY NAWRACAJĄ CAŁY CZAS? 
 • JAK TWOJA SYTUACJA WPŁYWA NA TWOJE EMOCJE I SAMOPOCZUCIE?
 • Identyfikujemy 5 ZASKAKUJĄCYCH POWODÓW ( wzorce, których może nie jesteś świadoma, rodowe obciążenia, itp),  które pchnęły Cię do tej sytuacji. 
 • Identyfikujemy -GDZIE NAPRAWDĘ JESTEŚ w swojej sytuacji.
 • Jak Twoja sytuacja wpływa na Twoje życie, energię, inne obszary?
 • JAKIE PROBLEMY NAWRACAJĄ CAŁY CZAS? 
 • JAK TWOJA SYTUACJA WPŁYWA NA TWOJE EMOCJE I SAMOPOCZUCIE.

cena 160zł 

 

 Po rozmowie- basic 

Otrzymujesz swoja osobistą „MAPĘ NAWIGACYJNĄ”- ustrukturyzowany raport z dodatkowymi wglądami z mojej strony:

 • 15-20 kluczowych wzorców i programów, które Ci 'organizują” to, czego nie chesz. 
 • Twój największy ból.CO ukrywasz, chronisz, zaprzeczasz, wypierasz.
 • . Emocjonalny punkt przyciągania-czyli, jakie emocje w Tobie dominują i co Ci „kreują”
 • Twoje znaczące słowa i twierdzenia- powtarzalne słowa/ pokazują na twoje dominujące schematy myślowe I CO NIMI TWORZYSZ W SWOIM ŻYCIU. 

 

CENA  320 ZŁ. 

 Po rozmowie- basic i do MAPY PLUS 

Otrzymujesz dodatkowe wglądy w postaci filmu ( OKOŁO 35-40 MINUT)-„MAPĘ NAWIGACYJNĄ extra – z wyjasnieniem i dodatkowymi wglądami ( np. Ty i Energia Męska),

 • 15-20 kluczowych wzorców i programów, które Ci „organizują” to, czego nie chcesz. 
 • Twój największy ból.CO ukrywasz, chronisz, zaprzeczasz, wypierasz.
 • . Emocjonalny punkt przyciągania-czyli, jakie emocje w Tobie dominują i co Ci „kreują”
 • Twoje znaczące słowa i twierdzenia- powtarzalne słowa/ pokazują na twoje dominujące schematy myślowe I CO NIMI TWORZYSZ W SWOIM ŻYCIU. 

CENA  520 ZŁ. 

Gdyby Twoje problemy znalazły PRAWDZIWE rozwiązanie,
to jak by wyglądało Twoje życie?

Jak uzdrowić energię uwikłania w trójkąt miłosny -podcast Wysokie Wibracje, rozmawiają ze mną 2 cudowne kobiety z embraceyourlife.pl

Odtwórz wideo

Kochasz żonatego? Cierpisz? 

Odtwórz wideo

Bliźniaczy płomień kochanka, zdrada

szczególny przypadek, może Twój 

ODBIERZ BEZPŁATNY E BOOK.

15 powodów, przez które tkwisz w sytuacji UWIKŁANIA I BÓLU,ZAMĘTU A NIE BOGINII

.

Co mówią o swoich rezultatach osoby, z którymi pracowałam

Chcę wyrazić moje gorące podziękowanie pani Joannie Grabskiej za całokształt pracy dla kobiet uwikłanych w trójkąt zdrady. Po mojej półgodzinnej wstępnej rozmowie z panią Joanna pól roku temu, bardzo sie bałam z nią kontaktu, ponieważ bałam sie utracić coś, co nazywałam wtedy miłością.

Byłam z żonatym facetem w sumie przez 10 miesięcy. Gdybym zdecydowała się wtedy na warsztaty być może zaoszczędziłoby mi to kilka miesięcy cierpienia i oszukiwania samej siebie.

Natomiast rozmowa oraz wykłady na you tubę dały, jak się okazało, już bardzo wiele. Zaświeciło się u mnie mnóstwo czerwonych lampek, na które byłam kompletnie ślepa, zakochana.

Bratnia dusza, bliźniaczy płomień? Dla mnie był wszystkim.

Te wykłady były u mnie gdzieś w podświadomości, choć odrzucałam absolutnie myśli o rozstaniu.

Gdzieś już po Nowym Roku, samotnym i samotnych Świętach, przed samotnymi Walentynkami, zapytałam samej siebie: czy ja chcę naprawdę tak żyć?

2 tygodnie temu zainicjowałam rozmowę.

 Wóz-albo przewoź.

Zapytałam po prostu: Kochanie czy myślisz, że kiedykolwiek będziemy mogli zamieszkać razem?

Nie było żadnej odpowiedzi. Gdy wyszłam i zaczęłam płakać przyszedł, oczywiście przytulił i odparł: chcesz bym powiedział, że tak, jeśli ktoś umrze?(żona oczywiście).

Wtedy już wiedziałam, że muszę to zakończyć tu i teraz:

Dostałam jakiejś niesamowitej siły i powiedziałam: Posłuchaj, to weź Ty się ogarnij może, daj miłość tej żonie, a nie oszukujesz coraz to kolejne dziewczyny, łamiesz kobietom serca. To co usłyszałam w odpowiedzi było dla mnie szokiem:

Kochanie faktycznie, może ja źle robię, dobrze, że mi to mówisz.

Dziękuję Ci…

TAM NIE BYŁO ANI CIENIA WALKI O MNIE.

ANI SŁOWA: NIE ODCHODŹ, CHCĘ BYĆ Z TOBA…NIE. CHOĆ JESZCZE MIESIĄC WYSYŁAŁ SMS Y JAK WYJEŻDŻAŁ OD ŻONY: JESTEŚ JEDYNĄ KOBIETA, KTÓRĄ KOCHAM. TAKA TO BYŁA „WIELKA” MIŁOŚĆ.

 

Oczywiście mogłam tej rozmowy nie przeprowadzać i nadal żyć, może latami w iluzji, w strachu, z milionem pytań, dalej wydawałabym pieniądze na wróżki, jasnowidzów…

Spędzałam samotnie Święta, wakacje…

Ale na szczęściarze tak się nie stało, bo wtedy poznałam prawdę.

Kochane, życzę Wam, byście nie bały się prawdy. Bo ona na końcu i tak wypłynie. Tylko pytanie, ile lat stracicie. Życzyłabym wszystkim jak najszybszego uwolnienia się. Czuje się później ogromna ulgę i wzrost energii po czasie. „Strach przed cierpieniem jest większy niż samo cierpienie” P.Coelho.

Cierpimy w takim związku. Pytanie tylko ile czasu musi to cierpienie trwać…Na koniec, chciałabym, zbierając moja wiedzę z wykładów pani Joanny oraz doświadczeń własnych oraz innych przedstawić kilka możliwych scenariuszy zakończeń takich układów:

 1. Jego pewnego dnia ta sytuacja tak zmęczy, że stwierdzi nagle, że po prostu odchodzi do żony i że on mówił przecież żony nie zostawi.

2.Odejdzie wreszcie po długiej walce, albo nawet i niedługiej od żony. A Wy będziecie budować związek okupiony dużym cierpieniem kobiety, może dzieci…co skończy sie złe, bo to nie jest podstawa udanego związku, mało tego, jeśli to jest taki typ, to będzie to robił i Tobie.

3.Ty się otrząśniesz po kilku, kilkunastu…latach? I stwierdzisz, że życie Ci przeleciało, a Ty teraz niszczysz wszystkie fotografie, bo wszystko zamiast byc pięknym wspomnieniem, z ukochana osoba przy kominku, przypomina Ci tylko ogromny ból i cierpienie.

Na pewno możliwości jest pewnie więcej. To takie może najbardziej popularne. 

Życzę Wam najlepszych wyborów, pamiętajcie, życie jest tylko jedno. A Wasze szczęście jest najważniejsze. Pani Joanno, dziękuję za Wszystko!

Justyna 

1 część

 Asiu,

dziękuję za czas i zaangażowanie, które od Ciebie otrzymałam. Czuję ogromny spokój w sercu. Ta dzisiejsza sesja pięknie domknęła temat moich relacji z najważniejszymi dla mnie mężczyznami.

Twoje wglądy, to co mówiłaś o moim „avatarowym” i „bizantyjskim” wcieleniu, wszystkie te szczegóły, historia dały mi zrozumienie. Teraz widzę, jak bardzo potrzebowałam zrozumieć skąd tak ogromna we mnie, nieukojona, nieutulona tęsknota za Piotrem. To zrozumienie przyniosło mi ulgę i uwolnienie. Niewyobrażalną wręcz ulgę, jakiej nie czułam od 25 lat. Dziękuję z całego serca Niech Ci dobrze będzie zawsze i wszędzie.

2 opinia 

Owoce naszej pracy są piękne.

Piotr nadal się nie zdecydował. Więc powiedziałam mu, że nie będziemy

sie spotykać, że opuszczam trójkąt. Mieliśmy dobrą, długa rozmowę.

Poprosiłam, żeby mnie nie zwodził, bo nie zmienię zdania. Zgodził

się. Powiedział, że rozumie. A ostatecznie powiedział mi, że wie co ma

zrobić, żebyśmy się spotykali. I pożegnał się słowami do zobaczenia.

A ja nie rozpaczałam nocą, nie wyłam w poduszkę jak zawsze. JESTEM

SZCZĘŚLIWA, BO PIERWSZY RAZ W ŻYCIU STANĘŁAM ZA SOBĄ, WYBRAŁAM SIEBIE

I NIE CZUJĘ SIĘ „JAK NA GUMCE”.

Jeszcze raz Dziękuje za naszą pracę:))))

Ewa , lat 43 – prawniczka

Asia, dziękuję za sesję. To ustawienie, gdzie on – mały chłopiec i ja, z jego żoną takie razem, takie podobne, wiele mi uświadomiło. Tak to naprawdę wyglądało. On użalający się, jaka to ona zła, jak niszczy, a ja druga mamusia słuchająca. Ratowniczka, zbawicielka. Lepsza.
Zobaczyłam, jak chciałam go „wychować”, pokazać, że jestem lepsza. Tak, druga mama. Przyznaję, zerwanie było trudne. Płakałam, piłam, wkurzałam się na Ciebie, słałam mu smsy. Teraz, coraz bardziej przytomna. Robię ćwiczenia, które zadałaś, na odbudowę własnej godności. I ten wzorzec w theta znaleziony NIE JESTEM CHCIANA, BYCIE ZE MNA TO WSTYD. Esencja całości. Jakby tony ciężarów z pleców mi zdjęło.

Iza- kochanka, lat 46- Dyrektorka w dużej firmie, i co z tego? 🙂 

Joanna, dziękuję za sesję. Przyjechałem ze sprawą biznesową, a fakt podwójnego życia chciałem zataić. Bo naiwnie myślałem, że to zupełnie odrębne sprawy. Ale nie u Ciebie. W ustawieniach i pracy z tymi przekonaniami, zawsze wypływa prawda. Uważaj, jak chcesz iść do niej 😊. Wszystko jest całością. Wszystko wyjdzie. Boli, ale ulga ogromna.
Tak, 11 lat- żona i kochanka. A w tym wszystkim ja. Mały chłopiec. Myślący, że się uda. Biegający od jednej do drugiej, z żadną nie potrafiący by ć naprawę. Ta sesja otworzyła mi oczy. Potem długa praca, do bycia mężczyzną najpierw, godnym zaufania, stabilnym. Jestem sam teraz. Pracuję teraz ze sobą sam i, jak radziłaś, u mężczyzn terapeutów. Dziękuję, życie sobie uratowałem.

Piotr , lat 44 – ten co nie umiał po męsku zdecydować.

Z trudem przyszłam do Ciebie. Chciałam i oczekiwałam, że powiesz mi, że on zły, a ja pokrzywdzona i biedna. I, że poprzesz moje lamenty, będziesz empatyzować. Tak miałam na sesjach psychologicznych. Skusiło mnie metoda ustawień i to jak to wszystko łączysz. Coś słyszałam, ale niewiele. Traktowałam to jako różdżkę, na przywrócenie tego, co ja sobie życzę.
A tu klops. I oświecenie w jednym. Zobaczenie, że to wspólna gra, że podświadomie wchodziłam w rolę matki, pchałam go w ramiona innej. I czym jest teraz moja dalsza praca ze sobą. Dziękuję, bo wróciłam do siebie.

Kinga, lat 41 zdradzona żona

Byłam na Twoim kursie. Obecnie jestem sama. Ale byłam zdradzona żoną. Zapisałam się 3 lata po rozwodzie. I dziękuję. Bo sobie poukładałam, popatrzyłam na to z innej perspektywy. Zobaczyłam całą dynamikę, która była w moim rodzie. Na kobiety, dzielne, samodzielne, i dominujące. I siebie, w roli za dorosłej, za odpowiedzialnej. Zobaczyłam swoje zamrożenie jako kobieta. I ukierunkowanie na rolę matki polki. No tak, z matką się nie sypia…Dziękuje. 

 

Ela, lat 48- zdradzana

Jestem po 5-ciu dniach działań z Energią od Pani, bo tak ten stan nazwę i jestem pod coraz większym wrażeniem zmian.

Pierwszego dnia medytacji ze światłem tak się wzruszyłam, że płakałam i płakałam, tak p prostu ze wzruszenia i zer świadomości, że zapomniałam, że jestem kobietą. 

Od razu założyłam bransoletki i sukienkę i świat jakoś bardziej opromieniał!!!

2-go dnia świadomie, aczkolwiek z przestrachem, bo się odzwyczaiłam i przejęłam sporo męskich ról, przynajmniej w głowie, zaczęłam prosić męża o drobiazgi… Działa!!!

teraz maszeruję „kręcąc” biodrami. Nie byłam świadoma jak jestem zablokowana, więc po moich marszach 5-6 km boli mnie krzyż, ale jest nieporównanie inaczej.

Po prostu jakaś nowa energia we mnie wstąpiła, mocno wypalona w ostatniej pracy. Śmieję się, wszystko mi łatwiej…

Maria

Mike Stuart

Blog i video blog